۲۹ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

اینفوگرافیک پادشاه دنیای مجازی

اینترانت

اینترانت ها (وبسایت های داخلی) به عنوان مراکز فعالیت کارکنان در میان بسیاری از سازمان های بزرگ عمل می کنند. اینترانت ها موجب آگاهی، آموزش، تقویت بهره وری، تغییر فرهنگی و تسهیل همکاری میان تیم ها و سهامداران داخلی می شوند. اگر هدف های ارتباطی شما روی رفع نیازهای اطلاعاتی مخاطبان داخلی شما متمرکز باشند، اینترانت ها پایگاه خانگی مناسبی برای محتوای اینفوگرافیک تان به حساب می آیند. در اینجا روش هایی برای استفاده از اینترانت ها به منظور انتشار محتوای اینفوگرافیک وجود دارد:

اینفوگرافیک
اطلاعات فرآیند: اینفوگرافیک می تواند کمک کند تا دانش فرآیندها و وظایف مهم سازمانی را فراگیرید. برای نمونه، شما می توانید بخش اینفوگرافیکی را روی اینترانت خود داشته باشید که میزبان دیداری سازی های جریان های کاری روزانه از قبیل پردازش آگهی های پشتیبانی، نوشتن دستورات فروش یا تکمیل درخواست های خرید باشد. هنگام مواجه شدن با مسئلهٔ آموزش کارکنان، هدف اینترانت فراهم آوردن محتوای آسانیابی است که بتواند مهارت را در سراسر سازمان گسترش دهد. اینفوگرافیک به خوبی می تواند این کار را انجام دهاند؛ چون صورتی از سواد دیداری را ارائه می کند که به راحتی خلاصه شده و مناسب به اشتراک گذاشتن است.

اطلاعات شرکت: بسیاری از اینترانت های شرکت های بزرگ دارای بخشی هستند که مختص منابع انسانی است. این بخشی حاوی اطلاعاتی مانند فرم های کارکنان، راهنمایی ها، و خط مشیهای شرکت است. اینفوگرافیکی که جدول زمانی شرکت، سلسه مراتب کارکنان و ساختارهای گسترشی را دیداری سازی می کند، میتواند برای تکمیل اسناد موجود، و ارائهٔ اطلاعات گسترده درباره سازمان شما به کارکنان نیز منتشر شود. علاوه براین، میتوان اینفوگرافیک هایی که جزئیات مشخصه های محصول یا خدمات را شرح می دهند، برای ساده کردن اسناد مملو از متن مانند صفحه های اختصاصی اضافه کرد.
O

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید