۲۹ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

طراحان اینفوگرافیک

طراحان آزاد

 

 

 

Kelli Anderson: www.kellianderson.com

کلی اندرسون، یک هنرمند و طراح است که در شهر نیویورک مستقر بوده و متخصص اینفوگرافیک ویرایشی است. هدف تصاویر ویرایشی وی این است که بخش ملموس موضوع را که هم برای چاپ و هم برای انتشار در وب ایجاد شده است، با اطلاعات غیر دیداری مرتبط سازد. آثارش در شرکت های مختلف قابل مشاهده است.

Jess Bachman: http://infographic.byjess.net

جسی بچمن در ورمونت مستقر است و متخصصی طراحی اینفوگرافیک برای وب است. وی به اینفوگرافیک از دید بازاریابی محتوا با هدف ایجاد «محتوای فوق فراگیر برای مشتریان قوی» نگاه می کند که روی بازپخش توئیت ها، بازدیاد صفحه ها، پیوندهای دریافتی، رأی ها و دیدگاه ها تمرکز دارد.

 

Stephen J. Beard: www.stephenibeard.com

استفان بیرد در ایندیاناپولی مستقر است و متخصص در اینفوگرافیک اطلاعات روزنامه ای است. وی طرح های اطلاعاتی، نمودارها، نقشه ها و شکل های هندسی را برای چاب و رسانه های تعاملی، طراحی، ایجاد و ارائه می کند.

 

CarlDeTorres: www.cardildetorres.com

کارل دو تورس یک طراح گرافیکی است که برنده ی جایزه شده و در سانفرانسیسکو مستقر است. وی با سازمان های بزرگ و کوچک کار می کند و اینفوگرافیک های بی نظیر و معروفی را برای چاپ و وب تولید می کند. پروژه هایی که وی کار می کند با اندازه و بودجه طراحی شرکت آزمایش نمی شوند، بلکه با پتانسیل پروژه آزمایش می شوند.

 

Francesco Franchi: www.francescofranchi.com

فرانچسکو فرانچی طراح و روزنامه نگار دیداری و ویرایشی و مدیر هنری در ماهنامه خبری “هوشمندی در سبک زندگی”، است که به وسیله ll Sole 24 Ore (روزنامهٔ اقتصادی و مالی مشهور ایتالیا) منتشر می شود. فرانچسکو همچنین به مدت پنج سال به عنوان طراح ارشد در لفت لافت (استودیوی طراحی در میلان و نیویورک) کار کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی در طراحی صنعتی از پلی تکنیک میلاناست.

 

Paul Horn: www.cooljerk.com/hornographics

پاول هورن در سان دیه گو، کالیفرنیا مستقر است و به عنوان طراح اطلاعات روزنامه است. وی به عنوان روزنامه نگار اینفوگرافیک برای مجله رنو گزت و سان دیه گو یونیون – تریبون کار کرده است.

 

Trevor Johnston: www.trevorjohnston.com

یک تصویرگر مستقر در اوتاوا، کانادا میباشد. وی راه حل های خلاقانه ی بسیاری را از تصاویر کاملاً فنی و تولیدی طبق اینفوگرافیک سبک – مجله / روزنامه و تصاویر فکاهی ارائه داده است.

 

Marc Kolle: www.marckolle.com

مارک کول، یک طراح آزاد اطلاعات، روزنامه نگار اینفوگرافیک و دیداری سازی است که در روتردام هلند مستقر است. وی صدها اینفوگرافیک را با استفاده از سبک های جدید، روشن و قابل دسترسی، ایجاد کرده است تا موضوع های پیچیده را برای درگاه های چندرسانه ای تغییر دهد.

 

David McCandless: www.informationisbeautiful.net

دیوید مک کندلسی، روزنامه نگار و طراح اطلاعات مستقر در لندن است. وی از سبک مینی مالیست” برای تصویرگری حقایق، داده ها، اندیشه ها، موضوع ها و آمارها استفاده کرده است. وی به خصوصیات و داستان هایی که در میان داده ها مخفی شده اند، علاقه مند است و تمایل دارد بداند که چگونه طراحی اطلاعات به افراد کمک می کند تا دنیای پیرامون خود را درک کنند.

 

Stefanie Posavec: www.itsbeenreal.co.uk

استفانی پوساوک، یک طراح آزاد است که در آمریکا متولد شده و در لندن کار می کند. وی با مشتریان گوناگونی کار کرده و روی پروژه های مربوط به طراحی اطلاعات، دیداری سازی داده ها و طراحی کتاب تمرکز دارد.

 

Gavin Potenza: www.gavimpotenza.com

گاوین پوتنزا، تصویرگر و طراح نشانه و اطلاعات مستقر در نیویورک است. آثارش در صفحه های Computer Arts, HOW و کتاب های بسیاری منتشر شده اند.

 


Mortiz Stefaner: http://mortiz.stefaner.eu

مورتیز استفانر، متخصص تصویرگری و دیداری سازی اطلاعات است که در برلین آلمان مستقر است و درباره ی زیبایی شناختی اطلاعات، دیداری سازی تعاملی و اینکه وب چگونه درک ما را از اطلاعات تغییر می دهد، کار می کند.

 

Curtis Whaley: www.tablet infographics.com

یک استودیوی طراحی و تصویر در مادیسون ویسکانسین است که متخصص تصویرگری هایی شده که بیان و توضیح آنها مشکل است. کارتیس والی، متخصصی طراحی و خلق اینفوگرافیک، پویانمایی ها، شکل های هندسی، نقشه ها، نشانه ها و سمبلی هاست و هدفش این است که به مشتریان کمک کند تا به جای صحبت کردن، نمایش دهند.

 

Carol Zuber-Mallison: www.zmgraphics.com

کارل زوبر- مالیسون، سابقه کار زیادی در زمینه نمودارهای روزنامه ای دارد و به عنوان ویراستار نمودارها و کپی در روزنامه هایی مانند اخبار صبح دالاس و فورت وورث استار تلگرام کار کرده است. وی در تگزاس مستقر است و حوزه گسترده ای از خدمات طراحی مانند اینفوگرافیک، نمودارها، جدول های زمانی، شکلی های هندسی، دیاگرام، نقشه ها، نمودارهای فرآیند کار، نمادها، نشانه ها، و تصاویر را با استفاده از روش (اول محتوا، بعد طراحی) ارائه داده است.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید