۲۸ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

مشاوران اینفوگرافیک

مشاوران

یکی دیگر از خدمات حرف های مربوط به اینفوگرافیک، مشاوره درباره طراحی اطلاعات است. در کل، مشاوران یا شرکت های مشاوره ای با بسیاری از آژانس های سنتی و طراحان آزاد تفاوت دارند؛ چون اساس خدمات رسانی آنها ریشه در استراتژی برقراری ارتباط در مصاف با طراحی دارد. شایان ذکر است که برخی از آژانس ها و طراحان مستقلی که در بخش پیشین ذکر شدند، ممکن است که خدمات استراتژی نیز ارائه دهند. اگر استراتژی بخش مهمی از برنامه طراحی سازمان شماست، از تأیید انواع خدماتی که از سوی فروشندگان آینده است اطمینان یک شرکت طراحی اطلاعات در نیویورک است که متخصص اینفوگرافیک، پویانمایی، نمایش های محاوره ای، صورت نگاشت ها دیداری سازی داده هاست. هدف شرکت با پذیرش روش «اول کسب وکار، بعد خلاقیت» استفاده از ارتباط دیداری برای کمک به سازمان هاست تا بتوانند با مخاطبان شان ارتباط برقرار کنند.

 


Luminant Design: www.luminant design.com

یک گروه کارشناسی طراحی اطلاعات مستقر در نیویورک با تجربه در تحلیل حل مسئلهٔ برقراری ارتباط و طراحی در مهندسی / معماری، نرم افزار و محیط های طراحی گرافیک است. کار طراحی دیداری شرکت شامل نقشه ها، شکل های هندسی، سیستم های امضاء، سیستم های هویت، نرم افزار و تعاملات وب و طراحی چایی برای مجله هاست.
Perceptual Edge: www.perceptualedge.com

یک گروه کارشناسی مستقر در برکلی کالیفرنیا می باشد که تمرکز آن روی کمک به سازمان ها در فراگیری طراحی نمایش های اطلاعاتی ساده با هدف تحلیل تأثیرگذار و ارتباطات است. استفان فیو، مؤسس و رئیس شرکت، به عنوان نوآور، مشاور، و مربی، تجربه ای ۲۵ ساله در زمینهٔ هوشمندی کسب و کار و طراحی اطلاعات دارد. وی یک متخصص برجسته در دیداری سازی داده ها برای درک داده ها و برقراری ارتباط است.
XPLANE/Dachis Group: www.xplane.com

شرکت ایکسپلین در سال ۱۹۹۳ به وسیله دیو گری راه اندازی شده است و از یک شرکت طراحی اطلاعات در ارتباطات جهانی و گروه کارشناسی تغییر بازرگانی با دفاتری در آمریکا، اسپانیا و آمستردام- هلند رشد کرده است. شرکت ایکسپلین  نتایجی را برای شرکت های برجسته جهان به وسیلهٔ فرآیند پیچیده مشاوره اشتراکی، طراحی تفکر، فناوری، رسانه های اجتماعی و ارتباط دیداری به همراه داشته است.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید