۲۸ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

مهمترین های اینفوگرافیکی

طراحان، مشاوران و آژانس های اطلاعاتی

 

Infographic-design-services

این مقاله، میانبری از طراحان خصوصی، آژانس ها و شرکت هایی که جایگاه خوبی دارند را نشان میدهد که خدمات مربوط به طراحی اطلاعات، دیداری سازی داده ها و استراتژی ارائه ی دیداری می کنند. اگر در فکر استفاده ی منبع از جایی دیگر برای طراحی اینفوگرافیک خود هستید، از این مجموعه استفاده کنید تا بیشتر درباره ی خدمات قابل دسترسی بدانید و یا درباره یک طراح یا شرکت خاصی عمیق تر تحقیق کنید. اگر در حال طراحی اینفوگرافیک خودتان هستید و علاقه ای به منابع خارجی ندارید، این فهرست همچنان می تواند منبع خوبی باشد. در برخی از این وبگاه ها برای یافتن وبلاگ ها، فهرست اوراق بهادار، و بحث ها جستوجو کنید تا از آنها برای انجام کار خود الهام بگیرید.
آژانس ها

Always With Honor: www.alwayss withhonor.com

یک استودیوی مستقلی طراحی اطلاعات است که در پرتلند، امریکا قرار دارد و اینفوگرافیک ها، تصاویر و نشانه ها را به سبک با نشاط ایجاد می کند. آنها برای شتریان گوناگونی مانند تویوتا و غیره در آمریکا کار می کنند. طرح هایشان در برنامه های کاربردی مانند مجله گود، نیویورک تایمز و اسکوایر ظاهرشده اند.

Boost Labs: WWW.booslabs.com

یک شرکت ابتکار و خلاقیت در وب، واقع در واشنگتن دیسی است که متخصصی دیداری سازی داده ها و اینفوگرافیک های تعاملی می باشد. این شرکت با مشتریان گوناگون دولتی، شرکت های غیرانتفاعی و بخش تجاری کار می کند تا مجموعه ای از

داده های پیچیده را در منابع دیداری که به راحتی درک می شوند، تفسیر کند.
www.columnfivemedia.com

یک آژانس معروف طراحی اطلاعات است که در کالیفرنیا قرار دارد. این آژانس از ابتدا خدمات طراحی اینفوگرافیک مانند دیداری سازی داده ها و نمودارهای تعاملی را ارائه می دهد که سازگار با ایفن و آیپد هستند. همچنین استراتژی محتوا و خدمات بازاریابی اجتماعی را برای کمک به بیشتر دیده شدن ارائه ی اینفوگرافیک شما به کار میگیرد.

 

Design by Soap: www.designby soap.co.uk/infographic-design

این شرکت در هیرفورد، بریتانیا قرار دارد و دارای تیم ویژه ای است که متخصصی طراحی اینفوگرافیک، دیداری سازی داده ها، و ارتقای رسانه های اجتماعی هستند. این شرکت، برای شرکت ها و وبلاگ نویسان خصوصی اینفوگرافیک ایجاد می کند و خالد ماتی همچون گردآوری داده ها و خدمات پژوهشی را ارائه ی

می دهد. این شرکت همچنین یک طرح قیمت گذاری با نرخ ثابت را نیز ارائه می دهد.

 

Dynamic Diagrams: www.dynamicdiagrams.com

یک شرکت طراحی اطلاعات است. آژانس، توضیحات دیداری را از طریق ارائه ها، ویدئوها، پویانمایی ها، تصاویر، اینفوگرافیک و نمودارهایی ایجاد می کند که به سازمان ها کمک می کنند تا اطلاعات پیچیده را به طور واضح ارائه کنند، به طوری که به نتیجه برسد.

Fathom: www.fathom.info

یک آژانس طراحی اطلاعات است که در ماساچوست، بوستون قرار دارد و به مشتریان کمک می کند تا به وسیله نمودارهای اطلاعاتی و ابزارهای تعالی و همچنین نرم افزارهایی برای تصاویر، وب و دستگاه های موبایلی، داده های پیچیده را بیان کرده و درک کنند.
FFunction: www.ffictin.com

یک شرکت طراحی مستقر در مونترئال، کانادا میباشد که متخصصی رابط کاربر و دیداری سازی داده هاست. این شرکت، ابزارهای اختصاصی و مشتری پسند، رابط کاربری و طرح های اطلاعاتی را خلق می کند تا به سازمان ها کمک کند که برخی از چالش های ایجاد شده به وسیله ی اضافه بار اطلاعاتی را نشان دهند.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید