۲۸ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

اینفوگرافیک نقشه راه

اینفوگرافیک و حقیقت هایی که فقط نقشه به شما می گوید؟

در گذشته از وقایع نگاری، هنر و نقشه برداری برای کمک به دیداری سازی اطلاعات جغرافیایی استفاده می شد. از دیدگاه کسب وکار، نقشه ها در انتقال داده های مربوط به موقعیت برای سهامداران – مخاطبان و نشان دادن هویت کسب و کار و حتی رسیدن به مشتریان جدید بسیار مفید هستند.

اما جغرافیا چه نوع اطلاعات دیگری را می تواند به مخاطبان شما ارائه کند؟
نقشه ها ماهیتاً دیداری و تصویری هستند. بنابراین، می توانند اطلاعات را به روشی ارائه کنند که درک آنها آسان باشد. علاوه براین، دیداری سازی جغرافیایی می تواند دید و بستر اطلاعاتی، مدل ها و مسیرهایی را آشکار کند که اعداد به تنهایی قادر به نمایش آنها نیستند.
انواع اطلاعات جغرافیایی نقشه ها به مخاطبان شما در به دست آوردن اطلاعات جغرافیایی که ممکن است در تصمیم گیری لازم باشد، کمک می کنند.

به استفاده از نقشه در ارایه انواع اطلاعات کسب و کار زیر فکر کنید:

اطلاعات شرکت:
نقشه ها برای نمایشی انواع گوناگون اطلاعات شرکت عالی هستند. استفاده از دیداری سازی جغرافیایی را برای نمایشی موقعیت های چندگانه، محصول منطقه ای / گوناگونی خدمات، واحدهای کسب و کار / طبقه بندی ها، محلی دسترسی به خدمات، نماینده های فروشی و کارکنان کلیدی در نظر بگیرید.

 

232380_455

معیارها:
نقشه ها برای نمایشی سریع تفاوت های منطقه ای مؤثر هستند. از نقشه ها برای شناسایی و درک گوناگونی جغرافیایی نسبت به درآمد، هزینه ها، بهره وری، کارآیی خدمات و سهم بازار استفاده کنید.

پژوهشی / داده:
نقشه ها را منتشر کنید تا یافته های پژوهشی مربوط به شرکای منطقه ای خود را نمایش دهید. این نوع به ایجاد آگاهی نسبت به نام تجاری شما کمک می کند.

توزیع :
دیداری سازی اطلاعات مربوط به توزیع و ارسال به مخاطبان، این امکان را می دهد تا به سرعت ببینند که سازمان محصولات و خدمات را کجا توزیع می کند و همین طور شیوهٔ تحویل آنها را نشان می دهد. از نقشه ها برای نمایش مسیرهای ارسال، مراکز توزیع، روشی های ارسال و نرخ هزینهٔ ارسال منطقه ای استفاده کنید.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید