۲۸ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

اینفوگرافیک و بهینه سازی موتور جست و جو

تصاویر، بخش بزرگی تجربهٔ کاربران در وب را نشان میدهند و موتورهای جستوجو مانند گوگل به طور منظم، اقدام به نمایش بیشتر آنها در میان نتایج جست و جو می کنند. در نتیجه، تصاویر تبدیل به بخش مهمی از استراتژی «بهینه سازی موتور جست و جو» یک سازمان می شوند. در اینجا، نکاتی برای بهینه سازی اینفوگرافی شما وجود دارد که به بالا بردن  رتبه بندی مطالب شما در موتورهای جستوجو نیزکمک می کند.

متن جایگزین : این متن هدف های گوناگونی دارد و مورد استفاده موتورهای جست و جو قرار می گیرد تا محتوای یک تصویر را کشف کرده و زمانی که کاربران در مرورگر خود دستور عدم نمایشی تصاویر را دادهاند. (تصاویر در رایانامه بلوکه شدهاند)، متن جایگزین به وسیلهٔ مرورگرهای وب برای توصیف محتوای تصاویر نمایش داده می شود. همچنین به وسیله نرم افزار خواندن صفحه نمایشگر از این متن برای توصیف تصویر به صورت صوتی برای کاربران رایانه ای که امکان دیدن تصویر را ندارند ( نابینایان)، استفاده می شود. بنابراین، مطمئن شوید که کلیدواژه های مهم را در توصیف متن جایگزین اینفوگرافیک خود قرار دادهاید.

نام فایل : شامل کلیدواژه های اصلی مربوط به اینفوگرافیک شما در نام فایل است. اگر کلیدواژه های گوناگون دارید، با استفاده از خط ربط آنها را جداکنید

شرح تصویر: کلیدواژههای مربوط به اینفوگرافیک تان را در عنوان تصویر قرار دهید.

اندازه تصویر: اگرچه موتور جستوجو اندازه های مختلف تصویر را نشان میدهد؛ اما متخصصان بهینه سازی موتور جستوجو پیشنهاد می کنند که تصاویری که در اندازه های بزرگ تر از ۱۰۰ × ۱۰۰ پیکسلی و کوچک تر از ۱۲۰۰ × ۱۲۰۰ پیکسلی باشند، مؤثرتر هستند.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید