۲۸ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

قسمت ۱۰: اینفوگرافیک به اشتراک بگذارید و نفسی راحت بکشید!!!

.

قسمت 10: اینفوگرافیک به اشتراک بگذارید و نفسی راحت بکشید!!!.

قابلیت به اشتراک گذاری

یکی دیگر از عوامل مهم پویایی ارتباطات آنلاین، ارتباطات شفاهی (دهان به دهان چرخیدن) است. منظور این جمله قدرت اطلاعات شماست که به صورت دیجیتالی از شخصی به شخص دیگر منتقل می شود.

.

برای اشتراک گذاری اطلاعات که حتما نباید برنامه نویس بود!

نوار ابزارهای اشتراک گذاری برای تولیدکنندگان محتوا، به راحتی قابل دسترس هستند و روی وبگاه ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی امری عادی محسوب می شوند.

.

قسمت 10: اینفوگرافیک به اشتراک بگذارید و نفسی راحت بکشید!!!

.

اشتراک گذاری اینفوگرافیک راحت تر است!

جیسن فالز، مدیر شرکت “جست و جوگر رسانه های اجتماعی” معتقد است که موانع کم تری برای به اشتراک گذاری اینفوگرافیک ها وجود دارد. او می گوید با اینفوگرافیک لازم نیست از مخاطبان خود بخواهید که ۱۰ دقیقه وقت صرف کنند تا ۸۰۰۰ کلمه در متن را بخوانند.
اگر نکته ی اصلی پیام خود را در یک اینفوگرافیک خلاصه کنید، مخاطبان با یک نگاه ساده آن را دریافت می کنند و این فرآیند به طور طبیعی سریع تر اتفاق می افتد.
اینفوگرافیک به سادگی درک شده و زمان زیادی را از مخاطب نمی گیرد. اگر یک اینفوگرافیک موضوعی مفید و کاربردی را نشان دهد، احتمال این که آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، زیاد است.

.

وجود نوعی بی میلی و اکراه در به اشتراک گذاری مطالب طولانی!

فالز معتقد است که نوعی بی میلی و اکراه برای اشتراک گذاری مطالب طولانی وجود دارد. چرا که این روزها افراد هنگام اشتراک گذاری پست های طولانی و ویدئوهای وبلاگ ها مردد هستند.
بنابراین اگر اینفوگرافیک دارید که بررسی آن به معنای واقعی کلمه ۲۰ ثانیه طول بکشد، مطالعه ی آن سریع و راحت بوده و قابلیت به اشتراک گذاری آن بیش تر می شود.

.

به اینفوگرافیک ها اطمینان کنید!

اینفوگرافیک جامع و مناسب، ما را از آنچه به اشتراک می گذاریم مطمئن می کند. اینفوگرافیک اصل پیام اطلاعاتی را به سرعت بیان کرده، احتمال به اشتراک گذاشته شدن آن را بیش تر کرده و منجر به گسترش آن در طیف گسترده ای از کانال های دیجیتالی می شود.
گردآورنده مطالب: مجموعه رازکلیک / طراح اینفوگرافیک: حمیدرضا خاتونی

.

حمیدرضا خاتونی، سریع ترین گرافیست!!!

آدرس سایت: www.razclick.com
کانال تلگرام: razclick@
صفحه اینستاگرام: razclick

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید