۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

وبگاه های اینفوگرافیک

وبگاه های اینفوگرافیک

وبگاه های مختص نمایش اینفوگرافیک، پایگاه های نشر بالقوهٔ دیگری برای دیداری سازی ها هستند. دو نوع وبگاه اینفوگرافیک به شما اجازه می دهند تا فایل های خود را ارائه یا بارگذاری کنید و هر چه را که منتشر می کنید، در کنترل می گیرند. برای اینکه بعدها مؤثرتر باشید لازم است که استراتژی پیشرفته ای داشته باشید.

وبگاه هایی وجود دارند که به شما این امکان را میدهند تا اینفوگرافیک خود را منتشر کنید. مانند:
الف. خود انتشاریوبگاه ویژوال.لى  (www.visually)  :

این وبگاه به شما این امکان را می دها تا یک اینفوگرافیک ایستا یا یک ویدئو را به طور رایگان بارگذاری کنید. بعد از ورود به وبگاه، به راحتی می توانید اینفوگرافیک خود را بارگذاری کرده، نام شناسایی فایل را ذکر کنید، فایلها را توصیف کنید، برچسب بزنید و سپس منتشر نمایید.

ب. ارسال


اینفوگرافیک خوشایند  (www.coolinfographics.com/contact/ ) : در این وبگاه، میتوانید توصیفی از اینفوگرافیک خود را به همراه آدرس جای نمای تصویر به وسیلهٔ صفحهٔ تماس وبگاه ارسال نمایید.
اینفوگرافیک روزانه  (http://www.dailyinfographic.com/contact ) : شما می توانید از طریق مکاتبه با جی ویلینگهام مدیر وبگاه «اینفوگرافیک روزانه»، درخواست خود را برای قرار گرفتن طرح تان روی این وبگاه مطرح نمایید.

اینفوگرافیک دات کام  (http://www.infographicsite.com/submit-infographics ) : برای ارائه اینفوگرافیک خود فقط آدرس فرا پیوند آن را به وسیلهٔ فرم ارسال غیر برخط بفرستید. وبگاه  برنامه های برای قرار دادن اینفوگرافیک هایی که مارک تجاری شده یا طرح هایی که باید در تاریخ خاصی منتشر شوند، پیشنهاد می دهد.

ویترین اینفوگرافیک (http://WWW.infographicsshowcase.com/submit/)  : این وبگاه برای هر درخواست ارسالی شامل نقد و بررسی اینفوگرافیک و یک فراپیوند به وبگاه شما، مبلغ ۱۰۰ دلار هزینه می گیرد. بازبینی ها بیطرفانه هستند. بنابراین، اگر دوست ندارید که اینفوگرافیک شما صادقانه مورد نقد قرار گیرد، این گزینه مناسبی برای شما نیست.

اینفوگرافیک های کشنده (http://www.facebook.com/Ki)  : برای ارائه و نمایش اینفوگرافیک خود، صفحه «اینفوگرافیک کشنده» را در فیسبوک لایک کنید و فرم ارسال را تکمیل نمایید.

اینفوگرافیک ها (http://thei ics.blogs not p/ lf, hic html) : برای ارائهٔ اینفوگرافیک خود، آدرس جاینمای منبع و توصیفی از آن را از طریق رایانامه برای مدیر وبگاه ارسال کنید.

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید