۲۹ تیر ۱۳۹۷

آموزش اینفوگرافیک

قدرت گرافیک اطلاعات

قدرت گرافیک اطلاعات

اینفوگرافیک ها ممکن است برای مخاطبان شما مفید باشند؛ اما به طور کلی مانند منابع دقیقی همچون کتابچه های راهنما، مقاله های سفید، و کتاب های الکترونیکی ارزشمند نیستند. احتمالا به این دلیل است که بیشتر اینفوگرافیک ها به صورت آزاد از طریق اینترنت در دسترس هستند.

چرنوف می گوید: «اینفوگرافیک ها، یک شکل بی قاعده، اما زیبا از محتوا هستند». چون اینفوگرافیک ها یک موجودیت اطلاعاتی منفرد و واحد هستند، غیر منطقی به نظر می رسد که از استفاده کنندگا بخواهید تا داده های خود را در مقابل دستیابی به اطلاعات و بدون توجه به درجه اهمیت طرحوارد کنند. نبایاد یک اینفوگرافیک را به سادگی در پس ورود به سیستم پنهان کرد، زیرا کسی از آن استفاده نخواهد کرد. وی در ادامه می گوید: «برای الوکوا، در واقع اینفوگرافیک با هدف افزایش نمایش، رشد آگاهی رسانی نسبت به نام تجاری و ایجاد پیوندهای ارتباطی درونی در جهت تحقق هدف های بهینه سازی رتبه در موتور جست و جو استفاده می شود». برای مثال، الوکوا از طریق جست و جو، طراحی و انتشار دیداری سازی درخت وبلاگ خودش می تواند با جامعهٔ وبلاگ نویسان بانفوذ ارتباط برقرار کند.

چرنوف می گوید: «اینفوگرافیک ها به روابط ما با افراد تأثیرگذار در بازاریابی کمک می کنند و همچنین فرصت های خوبی را برای سخنرانی های عمومی فراهم می نمایند. اینفوگرافیک های ما باعث می شوند که افراد بیشتری نام تجاری مان را ببینند. می توان از افزایش بازدید و ترافیک وب و تلاش هایمان برای انتشار اینفوگرافیک به این نتیجه برسیم که سرانجام تعدادی از بازدیدکنندگان فرم تماسی را تکمیل کرده و به سیستم تقاضای ما وارد شوند».

No votes yet.
Please wait...

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل خود را وارد کنید