اینفوگرافیک و رسانه های اجتماعی

اینفوگرافیک و رسانه های اجتماعی
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اینفوگرافیک و رسانه های اجتماعی


هر زمان با استراتژی های در حال گسترش رسانه های اجتماعی سروکار داریم، گاهی توسط مالکان و مدیران ارشد برای توجیه اهمیت کارکنان نخستین سطح در فرآیند، به چالش کشیده می شویم.
من به جای استفاده از متنهای طولانی و (خیلی دشوار از لحاظ فهم) برای توضیح چگونگی تأثیر پویایی رسانه های اجتماعی بر نام های تجاری در سطح عام، از این اینفوگرافیک برای توضیح سریع سلسه مراتب جدید ارتباطات دیجیتالی معکوس که امروزه وجود دارد استفاده می کنم.
به علاوه، اینفوگرافیک نشان می دهد که چگونه کارکنان نخستین سطح، تأثیر بسزایی روی تجربهٔ مصرف کننده و حجم پیامهای مربوط به یک نام تجاری که به وسیلهٔ رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند، دارند.
تجربه نشان می دهد که استفاده از اینفوگرافیک حتی با تصاویر متفاوت، سرعت درک را بالا برده و بسیار مفیدتر از یک گزارش نوشتاری ساده در فرآیند تصمیم گیری، کارایی دارد.


با استفاده از طرح های اینفوگرافیک، نفوذ و تأثیر پویای رسانه‌های اجتماعی را می توانیم چندین برابر کنیم و خیلی سریع سلسله مراتب ارتباطات معکوس که در بخش خرده‌فروشی وجود دارد را برای مشتریان توضیح دهیم.
روابط بسیار زیادی در کسب و کار وجود دارند. برخی روابط – مانند روابط سلسه مراتبی بین افراد و یا بخشی ها در درون سازمان و روابط تجاری بین افراد در کسب وکار، بزرگ تر و محسوس تر از سایرین هستند، مانند ایده‌ها یا فرآیندها که کمتر به هم پیوسته اند.
آگاهی از روابط داخلی و خارجی سازمان یا صنعت خود به دلیل تأثیر بالقوه ای که در استراتژی و تاکتیک دارد، بسیار مهم است. اگر چگونگی روابط را ندانید؛ تصمیم گیری درست، بسیار سخت می شود. استفاده از اینفوگرافیک برای دیداری سازی صنعت رمزی گره‌گشاتر از آنی است که فکرش را می کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]